Baza wiedzy

Jak wybrać projekt domu jednorodzinnego? 2017-04-04

Dom wolnostojący, bliźniak, czy szeregowy − decydując się na kupno domu jednorodzinnego, musimy rozważyć wszystkie dostępne możliwości. Przeanalizować ich wady i zalety, aby dokonać najlepszego wyboru. Czym zatem należy się kierować przy podejmowaniu decyzji dotyczącej odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego?

10 zasad jak wybrać architekta 2017-01-09

Duża liczba projektów gotowych, niska cena, nagrody w konkursach architektonicznych, czy nawiązanie dobrego kontaktu z architektem - które czynniki powinny być decydujące przy wyborze biura architektonicznego? Jeżeli stoisz przed wyzwaniem budowy domu i szukasz najlepszego architekta, sprawdź czym należy się kierować przy analizie ofert biur architektonicznych, aby dobrze wybrać.

Nowe przepisy budowlane 2017 2017-01-03

Dowiedz się, co zmienia się w przepisach budowlanych w nadchodzącym 2017 roku. Nowe wymagania dotyczące współczynnika przenikania ciepła do przegród oraz wiele więcej.

Adaptacja gotowego projektu domu 2016-12-01

Decydując się na typowy projekt domu uzyskują Państwo szereg korzyści, w tym przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Duża dostępność gotowych projektów sprawia, że mogą Państwo z łatwością przejrzeć setki projektów domów, aby wybrać ten, który w największym stopniu odpowiada Państwa potrzebom.

Budowa domu w 10 krokach 2016-10-12

Zanim podejmiesz decyzję o budowie domu, w pierwszej kolejności zaplanuj dobrze całość działań, aby budowa przebiegła sprawnie i nie obciążyła nadmiernie Twojego budżetu. Poznaj 10 najważniejszych etapów budowy domu. Sprawdź, które etapy są najbardziej czasochłonne i na co w pierwszej kolejności musisz zwrócić uwagę. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i wybuduj dom swoich marzeń.

Jak wybudować tanio dom? 2016-08-03

Jeżeli zastanawiasz się, czy możliwe jest wybudowanie domu niskim kosztem, sprawdź zalety budowy domu w systemie gospodarczym. Porównaj alternatywne metody budowy domu i wybierz optymalne rozwiązanie dla siebie.

Projekt domu: typowy czy indywidualny? 2016-03-07

Zastanawiasz się jaki projekt domu wybrać i wybierasz pomiędzy projektem typowym i indywidualnym? Chcesz poznać wady i zalety każdego z nich? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który odpowiada na kluczowe pytania.

Czym kierować się wybierając projekt domu? 2016-03-18

Budowa nowego domu to często decyzja, która będzie miała wpływ na nasze przyszłe życie. Czym należy się kierować przy wyborze projektu domu? Na które elementy projektu domu należy zwrócić uwagę, aby końcowy efekt był w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami, a także zapewniał wygodne i bezpieczne życie naszej rodziny?

HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu