Shadow (tpdefgl07jmevt)

Pow. użytkowa
237.09 m2
Pow. zabudowy
134.32 m2
Pow. netto
282.62 m2
Kubatura
795.03 m3
Min. szer. działki
12.8 m
Wysokość budynku
9.5 m
Szerokośc budynku
6.8 m
Długość budynku
21.7 m
Kąt nach. dachu
2 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom piętrowy, przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Projekt oszczędny w formie, a zarazem ciekawy i oryginalny pod względem funkcji. Parter to, oprócz wydzielonej łazienki i pomieszczenia gospodarczego, otwarta strefa dzienna z obszernym salonem, jadalnią i kuchnią. Na półpiętrze znajduje się gabinet, który z pokojem dziennym stanowi niemal jedną przestrzeń. Strefa nocna mieści się na dwóch kondygnacjach, na każdą z nich przypada duża sypialnia z garderobą i łazienką. Budynek zaprojektowano jako energooszczędny, przewidziano w nim wentylację mechaniczną z rekuperacją, pompę ciepła, ogniwa fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne. Więcej informacji na temat projektu na stronie serwisu www.domy21.pl. Projekt dostępny na zamówienie indywidualne.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykonano z okładziny klinkierowej oraz płyt fasadowych. Schody wewnętrzne żelbetowe oraz drewniane. Ślusarka okienna aluminiowa.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej, ze stropem gęstożebrowym i stropodachem odwróconym.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl