Horacy (z wiatą) (bniifd305re2tu)

Pow. użytkowa
229.94 m2
Pow. zabudowy
409.98 m2
Pow. netto
283.59 m2
Kubatura
1134.36 m3
Min. szer. działki
25.7 m
Wysokość budynku
5 m
Szerokośc budynku
16.5 m
Długość budynku
28.5 m
Kąt nach. dachu
2 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, niepodpiwniczony, z wiatą garażową. Jest to oryginalny budynek o nowoczesnej architekturze, z interesująco rozwiązanym detalem. Strefa dzienna mieści przestronny salon z kominkiem, jadalnię oraz kuchnię ze spiżarnią, natomiast korytarz płynnie łączy ją ze strefą nocną, którą wyznaczają trzy pokoje z garderobą i łazienką oraz wydzielona sypialnia z garderobą.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje zaprojektowano w systemie ścian osłonowych na całej ażurowej konstrukcji. Okiennice i przesuwne żaluzje można wykonać z drzewa siatki stalowej lub tworzywa sztucznego. Dodatkowym elementem wpływającym na charakter elewacji i wnętrza są rolety z tworzywa sztucznego z nadrukami. Ślusarka okienna aluminiowa.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Budynek został tak zaprojektowany aby umożliwić dowolne zaaranżowanie wnętrza. Cała konstrukcja nośna została ”wyrzucona„ na zewnątrz. Stalowe dwuteowniki niosą konstrukcję dachu i stanowią stelaż do montażu zewnętrznych ścian budynku oraz okiennic żaluzji i rolet. Wnętrze jest otwartą przestrzenią doskonale doświetloną z każdej strony.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl