Nikodem G1 (kts4k250b03lie)

Pow. użytkowa
121.92 m2
Pow. zabudowy
147.32 m2
Pow. netto
188.72 m2
Pow. dachu
148.42 m2
Kubatura
502.77 m3
Min. szer. działki
23 m
Wysokość budynku
8.72 m
Szerokośc budynku
15 m
Długość budynku
11.4 m
Kąt nach. dachu
45 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Strefa dzienna została zaprojektowana na parterze. Tworzy ją salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia. Znajduje się tu również spiżarnia, mała łazienka, praktyczna kotłownia i garaż. Na poddaszu zaplanowano strefę nocną z trzema sypialniami, w tym jedną z odrębną garderobą oraz wygodną łazienkę. Dom Nikodem G1 łączy modernistyczny styl z perfekcyjnie rozplanowanym układem funkcjonalnym. Bryła budynku, ubrana w chłodną biel tynku, doskonale prezentuje się w kontraście z ciepłym odcieniem drewna, które zastosowano na fragmentach elewacji. Uwagę zwraca również ciekawa linia zadaszenia, która osłania strefę wejściową i część tarasu, nadając domowi nowoczesny charakter. Komfortowe wnętrze z czytelnym podziałem na strefy pozwala domownikom delektować się atmosferą przytulnej swobody. Dom Nikodem G1 to propozycja dla inwestorów, którzy cenią luksus harmonijnych połączeń. Istnieje możliwość: - zbliźniaczenia - podpiwniczenia

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym, okładziną drewnianą i kamienną. Cokoły kamienne lub wykończone tynkiem. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką płaską lub inną o podobnych parametrach.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl