Mona (rfuhhs809fg2td)

Pow. użytkowa
112.86 m2
Pow. zabudowy
95.65 m2
Pow. netto
141.12 m2
Pow. dachu
161.4 m2
Kubatura
366.24 m3
Min. szer. działki
18.1 m
Wysokość budynku
9.05 m
Szerokośc budynku
10.1 m
Długość budynku
10.1 m
Kąt nach. dachu
45 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Ogromną zaletą domu jest otwarta cześć dzienna, którą zaprojektowano na parterze. Reprezentacyjny salon, rozświetloną jadalnię oraz wygodną kuchnię wyróżnia funkcjonalne piękno. Dużym atutem jest także spore, praktyczne pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na taras. Dzięki znakomicie rozplanowanemu układowi pomieszczeń na parterze, udało się wygospodarować miejsce na osobny, komfortowy gabinet. Strefę nocną usytuowano na poddaszu. Tworzą ją dwa pokoje, komfortowa sypialnia oraz łazienka. Urzekającą częścią domu jest częściowo zadaszony taras, który w lecie przeobrazi się w dodatkowy salon wypoczynkowy. Wyjątkowy styl domu podkreślają efektowne detale. Eleganckie drewno zastosowane na elewacji sprawia, że dom zyskuje ciepły, przytulny charakter.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną drewnianą. Cokół kamienny lub pokryty tynkiem akrylowym. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben.
© 2023 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl