Megi G1 (jkhjhsf05re2te)

Pow. użytkowa
108.75 m2
Pow. zabudowy
98.83 m2
Pow. netto
223.81 m2
Pow. piwnicy
58.03 m2
Pow. dachu
182.1 m2
Kubatura
545.53 m3
Min. szer. działki
22.2 m
Wysokość budynku
8.09 m
Szerokośc budynku
14.2 m
Długość budynku
7.7 m
Kąt nach. dachu
45 st
Poddasze
TAK
Piwnica
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom z poddaszem użytkowym podpiwniczony z garażem przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się salon z centralnie umieszczonym kominkiem połączony z jadalnią i otwartą kuchnią. Z salonu przez duże drzwi balkonowe można wyjść na taras i do ogrodu. Ponadto na parterze znajduje się mały gabinet który może pełnić funkcję pokoju gościnnego. Na poddaszu zaplanowano trzy sypialnie oraz łazienkę. Centralnie umieszczona klatka schodowa zapewnia wygodne użytkowanie całego domu. W piwnicy oprócz pomieszczeń technicznych przewidziano duże pomieszczenie o dowolnym przeznaczeniu np. rekreacyjnym. Dom został zaprojektowany tak aby można było zrezygnować z garażu oraz znajdującej się nad nim sypialni. Bryła domu przekryta dwuspadowym dachem dobrze komponuje się zarówno w wersji z garażem jak i bez niego.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykonano z tynku strukturalnego cokół z tynku lub okładziny kamiennej. Stolarka okienna drewniana. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką cementową. Okna połaciowe.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl