Tolek G1 (u8939bv09soenb)

Pow. użytkowa
110.47 m2
Pow. zabudowy
106.11 m2
Pow. netto
177.79 m2
Pow. dachu
159.41 m2
Kubatura
433.83 m3
Min. szer. działki
19.8 m
Wysokość budynku
8.64 m
Szerokośc budynku
11.8 m
Długość budynku
10.6 m
Kąt nach. dachu
45 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Na parterze znajduje się strefa dzienna z salonem otwartym na kuchnię i jadalnię. Dodatkowo mieści się tu łazienka oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Schody dostępne z holu prowadzą na poddasze, gdzie zaplanowano komfortową strefę nocną, którą tworzą trzy sypialnie, garderoba, pralnia oraz łazienka. Tolek G1 to tradycyjna bryła z nowoczesnym pazurem. Charakterystycznym elementem domu jest lukarna z płaskim dachem, z której wyjście prowadzi na pełną wdzięku loggię. Chłodny urok kamienia doskonale łączy się z ciepłym drewnem, podkreślając gustowny charakter elewacji budynku. Istnieje możliwość podpiwniczenia budynku.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i płytami elewacyjnymi, cementowymi firmy EURONIT, które można zastąpić okładziną drewnianą, klinkierową lub kamienną. Cokół kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty płytkami dachówkowymi STRUKTONIT firmy EURONIT, dachówką cementową firmy IBF lub ceramiczną firmy Röben.
HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu