HomeKONCEPT-27 (HK28) lustrzane odbicie / projekt podstawowy

Pow. użytkowa
136.58 m2
Pow. zabudowy
214.22 m2
Kubatura
1012 m3
Min. szer. działki
24.1 m
Min. dł. działki
26.65 m
Wysokość budynku
7.33 m
Kąt nach. dachu
35 st
Typ dachu
wielospadowy
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
lustrzane odbicie
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

HomeKONCEPT-27 to projekt mniejszego, parterowego domu. Bardzo efektowny jest w tym przypadku duży taras, oraz zdobione nietypowym belkowaniem wejście do domu. Elewacja wykonana z połączenia płytek klinkierowych z drewnem nadaje całemu projektowi nowoczesny wymiar.

Wnętrze domu mieści w sobie trzy strefy tj.: podwójny garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym i pralnią z funkcją kotłowni, pokoje dla mieszkańców, a także strefę dzienną – obszerny salon z kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 54 m2. W projekcie przewidziano przylegającą do kuchni spiżarnię, która z pewnością jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. W salonie uwagę zwraca bardzo szerokie i zarazem niskie okno z widokiem na część tarasu. Takie rozplanowanie sprzyja także możliwości ciekawej aranżacji wnętrza.

Projekt standardowo jest przygotowany z wysokim sufitem w salonie sięgającym konstrukcji dachu. Alternatywnie – można zamówić wersję z tradycyjnym stropem nad całym salonem (należy to zaznaczyć w formularzu zamówienia projektu). W obu przypadkach przewidziano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Zachęcamy również do zapoznania się z projektem HomeKONCEPT-29, w którym zaadoptowaliśmy poddasze i zmodyfikowaliśmy propozycję wykończenia elewacji.

Rzuty kondygnacji -


Usytuowanie na działce / przekrój -


Elewacje -

Płytka klinkierowa połączona z deskami elewacyjnymi i tynkiem
Koszt budowy domu -

Stan surowy otwarty 203 753 zł
Stan surowy zamknięty 245 359 zł
Stan deweloperski 394 459 zł
Stan deweloperski metodą gospodarczą 276 121 zł

Technologia budowy domu -

Fundamenty Tradycyjne - na ławach fundamentowych
Ściany Dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm/wełna mineralna 18 cm
Stropy Żelbetowe wylewane
Ogrzewanie Gazowe - piec kondensacyjny. Ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, jadalni, łazienkach, pralni, garderobie, wiatrołapie i w części komunikacyjnej oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach
Wentylacja Mechaniczna z rekuperacją

Dach -

Tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową
HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu