HomeKONCEPT-26 (HK27) lustrzane odbicie / projekt podstawowy

Pow. użytkowa
165.36 m2
Pow. zabudowy
248.8 m2
Kubatura
1286 m3
Min. szer. działki
24.3 m
Min. dł. działki
29.55 m
Wysokość budynku
7.56 m
Kąt nach. dachu
35 st
Typ dachu
wielospadowy
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
lustrzane odbicie
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

HomeKONCEPT-26 jest wyjątkowym domem parterowym, który idealnie wpasował się w gusta i oczekiwania naszych klientów. W tym projekcie zachwyca rozwiązanie tarasu ukrytego pod efektownym belkowaniem, stylowa elewacja wykonana z płyt betonowych i drewna oraz białe, okalające dom belkowanie. Z zewnątrz uwagę przyciąga reprezentacyjne wejście osłonięte belkowaniem, wspartym na trzech, klasycznych filarach.

Wewnątrz oczaruje nas bardzo duża strefa dzienna o powierzchni 60 m2. Rozległe przeszklenia wypełnią wnętrze naturalnym światłem, a podłużne okno w jadalni nada charakteru całemu pomieszczeniu. Ergonomiczna kuchnia z wydzieloną spiżarnią z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającą Panią Domu. Część mieszkalną tworzą cztery sypialnie. Do dyspozycji domowników pozostaje również pojemna garderoba, łazienka oraz toaleta.

Dom jest zaprojektowany w standardzie energooszczędnym. Zastosowaliśmy tutaj  odpowiednio grubą izolację ścian, dachu oraz podłogi, jak również zaprojektowaliśmy wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Z całą pewnością, jest to jedna z najciekawszych propozycji domu parterowego, spośród ofert dostępnych obecnie na polskim rynku projektów gotowych.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby przygotowaliśmy dwa mniejsze warianty tego niezwykle oryginalnego projektu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami domów HomeKONCEPT-31 oraz HomeKONCEPT-32. W naszej ofercie dostępna jest również wersja tego domu z poddaszem użytkowym: HomeKONCEPT-28.

Rzuty kondygnacji -


Usytuowanie na działce / przekrój -


Elewacje -

Betonowe płyty elewacyjne połączone z deskami elewacyjnymi oraz białym tynkiem na ozdobnych belkach
Koszt budowy domu -

Stan surowy otwarty 234 724 zł
Stan surowy zamknięty 271 458 zł
Stan deweloperski 456 267 zł
Stan deweloperski metodą gospodarczą 319 387 zł

Technologia budowy domu -

Fundamenty Tradycyjne - na ławach fundamentowych
Ściany Dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + wełna mineralna 18 cm
Stropy Żelbetowe wylewane
Ogrzewanie Gazowe - piec kondensacyjny. Ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, jadalni, łazienkach, pralni, garderobie, wiatrołapie i w części komunikacyjnej oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach
Wentylacja Mechaniczna z rekuperacją

Dach -

Tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową
HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu