HomeKONCEPT-22 (HK23) lustrzane odbicie / projekt podstawowy

Pow. użytkowa
140.53 m2
Pow. zabudowy
131.19 m2
Kubatura
781 m3
Min. szer. działki
21.71 m
Min. dł. działki
18.17 m
Wysokość budynku
7.88 m
Kąt nach. dachu
37 st
Typ dachu
dwuspadowy
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
lustrzane odbicie
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

HomeKONCEPT-22 to jeden z mniejszych propozycji dostępnych w naszej ofercie projektów. Przyjemna, kompaktowa bryła domu z dwuspadowym dachem została podkreślona nowoczesnym detalem i ciekawym wykończeniem. Neutralny tynk zestawiliśmy tu z drewnem oraz płytkami imitującymi cegłę. Geometryczne zadaszenie nad wejściem w kolorze grafitu przyciąga uwagę z zewnątrz. Wnętrze ukazuje czytelny i praktyczny układ pomieszczeń. Kuchnia ze spiżarnią w zależności od preferencji może być pomieszczeniem zamkniętym bądź otwartym. Jadalnia oraz salon z kominkiem to część dzienna domu, a jej naturalnym przedłużeniem jest przyjemny taras. Na parterze znajdziemy również funkcjonalny gabinet. Duże powierzchnie przeszkleń sprawiają, że wnętrze domu jest jasne i przestronne. W części gospodarczej warto podkreślić dużą kotłownię, która daje możliwość ogrzewana domu kotłem na paliwo stałe (choć w standardzie przewidziane jest ogrzewanie gazowe).

Na poddaszu, w sypialni małżeńskiej, zaprojektowaliśmy duże okna kolankowe, które doskonale doświetlają wnętrze. Znajdują się tu również dwa pokoje dziecięce, łazienka oraz obszerne pomieszczenie nad garażem, które można zaaranżować w dowolny sposób.

Klasyczna, zwarta forma bryły oraz niewielka powierzchnia sprawiają, że zarówno koszty budowy jak i późniejsze koszty utrzymania domu będą rozsądne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy bliźniaczą wersję tego projektu –  HomeKONCEPT-24, dla którego zaproponowaliśmy inne wykończenie elewacji z zastosowaniem oryginalnych, drewnianych filarów podtrzymujących zadaszenie tarasu.

Rzuty kondygnacji -Usytuowanie na działce / przekrój -


Elewacje -

Płytki klinkierowe połączone z drewnem i tynkiem

Koszt budowy domu -

Stan surowy otwarty 159 036 zł
Stan surowy zamknięty 181 851 zł
Stan deweloperski 315 024 zł
Stan deweloperski metodą gospodarczą 220 517 zł

Technologia budowy domu -

Fundamenty Tradycyjne - na ławach fundamentowych
Ściany Dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm/wełna mineralna 17 cm
Stropy Żelbetowe wylewane
Schody Dwubiegowe żelbetowe
Ogrzewanie Gazowe - piec kondensacyjny. Grzejniki kanałowe przy dużych przeszkleniach na parterze oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach
Wentylacja Grawitacyjna

Dach -

Tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową
HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu