HomeKoncept-17 (HK18) lustrzane odbicie / projekt podstawowy

Pow. użytkowa
137.01 m2
Pow. zabudowy
111.2 m2
Kubatura
711 m3
Min. szer. działki
20.95 m
Min. dł. działki
19.05 m
Wysokość budynku
8.45 m
Kąt nach. dachu
38 st
Typ dachu
dwuspadowy
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
lustrzane odbicie
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

ŚCIANY

dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian

STROPY

żelbetowe wylewane

SCHODY

trójbiegowe żelbetowe

DACH

blacha tytanowo-cynkowa

HomeKoncept 17 to dom przeznaczony dla ludzi ceniących minimalizm oraz ponadczasową nowoczesność. Ciekawa, dość odważna bryła z bezokapowym dachem, w połączeniu z ciekawą kolorystyką z pewnością wyróżni ten dom na tle otoczenia.

W aranżacji parteru z pewnością jednym z najważniejszych elementów będzie przeszklony taras, dość mocno wcinający się w bryłę domu. Rozdziela on powierzchnię na dwie części – salon oraz kuchnię z jadalnią. Należy zadbać o odpowiednią roślinność i oświetlenie na tarasie – z pewnością doda to wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

HomeKoncept 17 jest zaprojektowany jako projekt energooszczędny – przewidzieliśmy w nim wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, odpowiednie ocieplenie ścian, dachu oraz podłogi na gruncie oraz okna i drzwi spełniające standardy domów pasywnych. Wszystko to wpłynie korzystnie na koszty utrzymania domu w przyszłości.

Rzuty kondygnacji -Usytuowanie na działce / przekrój -


Elewacje -


Koszt budowy domu -

HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu