HomeKoncept-16 (HK17) /L lustrzane odbicie / projekt podstawowy

Pow. użytkowa
158.05 m2
Pow. zabudowy
143.55 m2
Kubatura
864 m3
Min. szer. działki
21.25 m
Min. dł. działki
25.5 m
Wysokość budynku
8.45 m
Kąt nach. dachu
38 st
Typ dachu
dwuspadowy
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
projekt podstawowy
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

ŚCIANY

dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian

STROPY

żelbetowe wylewane

SCHODY

trójbiegowe żelbetowe

DACH

blacha tytanowo-cynkowa

HomeKoncept 16 to energooszczędny projekt o klasycznej bryle. Tradycyjny, dwuspadowy dach, duże okna wychodzące na taras oraz ciekawe elementy wykończeniowe na elewacji to wyróżniki tego projektu. Garaż jest osobnym budynkiem, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach jego ogrzewania. W zależności od ułożenia działki możemy go przesunąć w inne miejsce lub nawet obrócić – bez konieczności zmiany bryły samego budynku. W domu zastosowaliśmy również wentylację mechaniczną, co w połączeniu z dodatkowym ociepleniem ścian i dachu oraz energooszczędną stolarką okienną i drzwiową zapewni bardzo niskie koszty utrzymania domu w przyszłości.

We wnętrzu domu znajdują się wszystkie niezbędne pomieszczenia zapewniające komfortowe i wygodne mieszkanie – obszerny salon, dyskretnie oddzielony od jadalni częścią kominkową, kuchnię, łazienkę, pralnię i garderobę.

Rzuty kondygnacji -Usytuowanie na działce / przekrój -


Elewacje -


Koszt budowy domu -

HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu