Faun N (106)

Pow. użytkowa
137.54 m2
Pow. zabudowy
134 m2
Pow. netto
162 m2
Pow. całkowita
266 m2
Kubatura
858 m3
Min. szer. działki
19.75 m
Min. dł. działki
20.05 m
Wysokość budynku
9 m
Kąt nach. dachu
40 st
Typ dachu
czterospadowy
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

FAUN N  to wersja domu FAUN przeznaczona dla osób preferujących bardziej nowoczesny charakter budynku. Dom ten to ciekawa propozycja projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem przeznaczonego dla 4-6 osobowej rodziny.  Budynek posiada reprezentacyjne wejście podkreślone lukarną z balkonem . Na parterze w strefie dziennej budynku poprzez otwarcie kuchni z aneksem jadalnym oraz klatki schodowej i hallu  na salon uzyskano jedną wielką przestrzeń o przenikających się funkcjach użytkowych. Program  parteru uzupełniają: pokój (gabinet), ogólnodostępne wc, garderoba oraz  garaż z kotłownią (pomieszczeniem gospodarczym). Strefa nocna sytuowana na poddaszu użytkowym budynku składa się z 3 sypialni oraz ogólnodostępnej łazienki . Obszerna sypialnia rodziców posiada dodatkową łazienkę i garderobę, z którymi stanowi oddzielną, intymną  strefę.  Duży taras oraz dwa balkony na poddaszu przynależne do  sypialni umożliwiają doskonały kontakt z przyrodą przydomową co jest szczególnie ważną zaletą dla miłośników mieszkania w otoczeniu natury. Istnieje także większa wersja domu z garażem dwustanowiskowym o nazwie FAUN N 2G.


  • jednorodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z garażem (istnieje wersja z garażem dwustanowiskowym  FAUN N 2G) spełniający wszystkie podstawowe i reprezentacyjne funkcje mieszkalne
  • przeznaczony dla 4-6osób
  • na parterze zaprojektowano reprezentacyjny salon z kominkiem, kuchnię , aneks jadalny,  dodatkowy pokój (gabinet), wc , garderobę, oraz  garaż i pom. gosp.(kotłownię )
  • na poddaszu zaprojektowano oddzielną strefę dla rodziców składającą się z  dużej sypialni  oraz łazienki i garderoby
  • Program funkcjonalny poddasza uzupełniają dwie sypialnie i ogólnodostępna łazienka
    • ogrzewanie olejowe, gazowe lub na paliwo stałe

Rzuty kondygnacji -

rzut parteru

rzut poddasza

rzut sytuacyjny

Elewacje -

radycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian frezowany)

Koszt budowy domu -

Koszta stan pod klucz (Koszty budowy ogółem): 337,00 zł

Koszt stan surowy otwarty: 158,00 zł

Dach -

czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki
© 2023 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl