Goblin II N 2G (105)

Pow. użytkowa
139.34 m2
Pow. zabudowy
142 m2
Pow. netto
176 m2
Pow. całkowita
296 m2
Kubatura
839 m3
Min. szer. działki
17.65 m
Min. dł. działki
22.75 m
Wysokość budynku
7 m
Kąt nach. dachu
39 st
Typ dachu
czterospadowy
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

GOBLIN IIN 2G to wersja domu GOBLIN II 2G przeznaczona dla osób preferujących bardziej nowoczesny charakter elewacji.
Dom ten to ciekawa propozycja projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem przeznaczonego dla 5-7 osobowej rodziny.  Budynek posiada reprezentacyjne wejście podkreślone balkonem wspartym na dwóch kolumnach. Na parterze w strefie dziennej budynku poprzez otwarcie kuchni z aneksem jadalnym oraz hallu na salon uzyskano jedną wielką przestrzeń o przenikających się funkcjach użytkowych. Program  parteru uzupełniają: pokój (gabinet), ogólnodostępne wc, garderoba oraz dwustanowiskowy garaż z kotłownią (pomieszczeniem gospodarczym). Strefa nocna sytuowana na poddaszu użytkowym budynku składa się z 3 sypialni oraz ogólnodostępnej łazienki i garderoby. Sypialnia przeznaczona dla rodziców posiada dodatkową łazienkę i garderobę, z którymi stanowi oddzielną, intymną  strefę.  Duży taras oraz dwa balkony na poddaszu przynależne do  sypialni umożliwiają doskonały kontakt z przyrodą przydomową co jest szczególnie ważną zaletą dla miłośników mieszkania w otoczeniu natury.
Istnieje także wersja domu z garażem jednostanowiskowym o nazwie GOBLIN IIN.


  • niewielki jednorodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z dwustanowiskowym garażem (istnieje wersja jednostanowiskowa  GOBLIN IIN) spełniający wszystkie podstawowe i reprezentacyjne funkcje mieszkalne
  • przeznaczony dla 5-7osób
  • na parterze zaprojektowano reprezentacyjny salon z kominkiem, kuchnię z aneksem jadalnym otwartą na salon,  dodatkowy pokój (gabinet) wc , garderobę, oraz dwustanowiskowy garaż i pom. gosp.(kotłownię )
  • na poddaszu zaprojektowano oddzielną strefę dla rodziców składającą się z  dużej sypialni i oddzielnej łazienki i garderoby. Program funkcjonalny poddasza uzupełniają dwie sypialnie i ogólnodostępna łazienka i garderoba.
  • ogrzewanie – olejowe, gazowe lub na paliwo stałe (np. ekogroszek, pelety).

Rzuty kondygnacji -

rzut parteru

rzut poddasza

rzut sytuacyjny

Elewacje -

tradycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian), na fragmentach szalówka drewniana lub tynk imitujący drewno

Koszt budowy domu -

Koszta stan pod klucz (Koszty budowy ogółem): 341,00 zł

Koszt stan surowy otwarty: 160,00 zł

Dach -

o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną, cementową lub blachodachówką
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl