Zu12 (5012)

Pow. użytkowa
350 m2
Pow. zabudowy
221 m2
Pow. netto
350 m2
Min. szer. działki
20.36 m
Min. dł. działki
23.9 m
Wysokość budynku
9.6 m
Typ dachu
płaski
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Standardowy, nowoczesny dwukondygnacyjny projekt lokalu usługowego z prostszą, bardziej surową bryłą niż w Zu11, bez drewnianych elementów ozdobnych.

Frontowa elewacja prostopadłościanu została przeszklona na poziomie dwóch kondygnacji, aby maksymalnie doświetlić pomieszczenia. Zadaszone wejście swoim kształtem nawiązuje do obrysu całej budowli. Przeszklono również całą klatkę schodową, a resztę elewacji zachowano w stonowanym stylu.

Od strony frontowej mieści się wejście do lokalu usługowego, zaś w tylnej części rozplanowano zaplecze socjalne. Oddzielne tylne wejście prowadzi do magazynu. Sąsiadującymi schodami wspinamy się na górę, gdzie wita nas reprezentacyjnie urządzona recepcja. Stąd 3 przejścia: 1 - do sali konferencyjnej 2 - do open space 3 – do gabinetu, serwerowni lub innego pomieszczenia zaaranżowanego według naszych potrzeb. 

Prezentowany układ pomieszczeń jest przykładowy i wymaga przystosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań w zależności od przeznaczenia obiektu. 

Rzuty kondygnacji -

parter

  1. Pokój - 175 m2

poddasze

  1. Pokój - 0 m2

usytuowanie na działce

Elewacje -


Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Ściany: gazobeton, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: betonowy gęstożebrowy Teriva

HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu