Teo G2 (q6lea5r09fg592)

Pow. użytkowa
216.65 m2
Pow. zabudowy
234.19 m2
Pow. netto
381.17 m2
Pow. dachu
345.9 m2
Kubatura
765.58 m3
Min. szer. działki
24.6 m
Wysokość budynku
7.84 m
Szerokośc budynku
17.6 m
Długość budynku
19.7 m
Kąt nach. dachu
38 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny, z garażem dwustanowiskowym. Ogromnym atutem domu jest wygodna strefa dzienna - komfortowy salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Na parterze, w odosobnionej części domu przewidziano osobny gabinet, w którym można w skupieniu poświecić się pracy. Dużą zaletą jest obszerna sypialnia z łazienką i garderobą. Na poddaszu zaprojektowano imponujący pokój wypoczynkowy w formie antresoli z widokiem na jadalnię. Strefę nocną tworzy duża sypialnia wraz z garderobą oraz dwa pokoje, w tym jeden z własną, dodatkową garderobą oraz łazienka. Na uwagę zasługuje częściowo zadaszony taras, otwarty z trzech stron na ogród. Zaciszną strefę wypoczynkową docenią wszyscy, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, blisko domu i blisko zieleni zarazem. Istnieją wersje projektu z inną lokalizacją kominka – dostępnym z tarasu oraz salonu - Teo II G2.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym oraz okładziną kamienną. Cokół kamienny lub pokryty tynkiem akrylowym. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl