Szach 2G (76)

Pow. użytkowa
122.99 m2
Pow. zabudowy
131 m2
Pow. netto
155 m2
Pow. całkowita
261 m2
Kubatura
826 m3
Min. szer. działki
16.18 m
Min. dł. działki
24.07 m
Wysokość budynku
7 m
Kąt nach. dachu
40 st
Typ dachu
dwuspadowy
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Szach to projekt domu o nowoczesnym wyglądzie. Dość spora powierzchnia została zamknięta w zgrabnej kubaturze domu, dostosowanej do wąskich działek. Kolejną zaletą jest możliwość wydłużania domu od strony ogrodowej praktycznie w nieskończoność, powiększając przy tym salon. Garaż znajduje się w bryle budynku i zajmuje większą część fasady domu. Wejście do domu zlokalizowano głębiej, dekorują go subtelne kolumny. Z tyłu domu znajduje się niewielki taras. W projekcie tego domu nie zapomniano o zaplanowaniu praktycznych pomieszczeń, ułatwiających funkcjonowanie, np. spiżarkę obok kuchni czy pralnie na poddaszu. Wszystkie sypialnie znajdujące się w strefie nocnej mają dostęp do balkonów. Właściwie dopasowana elewacja i dobrane dodatki sprawią, że wygląd domu będzie idealnie odpowiadał obecnym trendom.


  • jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, niepodpiwniczony
  • przeznaczony dla 4 osób
  • na parterze zaprojektowano salon z kominkiem, kuchnię z aneksem jadalnym i spiżarnią, łazienkę, przedsionek, hall, kotłownię (pomieszczenie gospodarcze) oraz garaż;
  • na poddaszu zaprojektowano sypialnię rodzinców z wydzieloną łazienką i garderobą, łazienkę i garderobę ogólnodostępną, pralnię oraz dwie dodatkowe sypialnie;
  • cechą charakterystyczną tego domu jest współczesna forma, bardzo wąski trakt na wąską działkę oraz ekonomiczne rozwiązanie układu pomieszczeń z maksymalnie zredukowaną komunikacją.

Rzuty kondygnacji -

Rzut parteru

Rzut poddasza

Rzut sytuacyjny

Elewacje -

tradycyjne dwuwarstwowe

Koszt budowy domu -

Koszta stan pod klucz (Koszty budowy ogółem): 301,00 zł

Koszt stan surowy otwarty: 141,00 zł

Dach -

dwuspadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl