River G2 (3ppil0c07k0eh8)

Pow. użytkowa
284.67 m2
Pow. zabudowy
322 m2
Pow. netto
334.78 m2
Kubatura
932.14 m3
Min. szer. działki
29 m
Wysokość budynku
6.85 m
Szerokośc budynku
19 m
Długość budynku
20.2 m
Kąt nach. dachu
2 st
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom piętrowy, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. W tym projekcie zarówno strefa nocna jak i dzienna zostały zaplanowane na parterze. Strefa dzienna to imponujący salon z jadalnią, którego wnętrze doświetla miękko prowadzona linia świetlika oraz przestronna kuchnia. Na strefę nocną składa się sypialnia z garderobą oraz dwa pokoje i łazienka. Z głównego holu schody prowadzą na piętro – wprost do dużej, jednoprzestrzennej i dobrze doświetlonej pracowni. Budynek został zaprojektowany jako wysoko energooszczędny, w którym przewidziano wentylację mechaniczną z rekuperacją, pompę ciepła oraz ogniwa fotowoltaiczne w systemie przeszkleń od strony południowej. Więcej informacji na temat projektu na stronie serwisu: www.domy21.pl. Projekt dostępny na zamówienie indywidualne.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykończono tynkiem mineralnym oraz okładziną drewnianą. Ślusarka okienna aluminiowa.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym oraz stropodachem odwróconym. Schody wewnętrzne drewniane.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl