Pumpkin (rpa4j0l07k06r3)

Pow. użytkowa
141.29 m2
Pow. zabudowy
193.38 m2
Pow. netto
147.83 m2
Pow. dachu
136 m2
Kubatura
721.95 m3
Min. szer. działki
27.3 m
Wysokość budynku
6.1 m
Szerokośc budynku
18 m
Długość budynku
18 m
Kąt nach. dachu
2 st
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, niepodpiwniczony, z zadaszonym stanowiskiem na samochód, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Jest to budynek o bardzo oryginalnym kształcie. Główna bryła budynku na planie koła to otwarta przestrzeń, w której w dowolny sposób można usytuować boksy z sypialniami, pomieszczeniami gospodarczymi i łazienkami. Dodane elementy mają mniejszą wysokość niż cała konstrukcja walca, dzięki czemu w powstałej przestrzeni nad nimi można swobodnie rozprowadzić wszystkie instalacje. Strefa dzienna jest otwarta aż do pokrycia dachowego i doświetlona rozproszonym światłem z góry. Ta część budynku może być aranżowana w dowolny sposób, a przy tym stanowi doskonałą przestrzeń dla roślin, które są ważnym elementem współtworzącym mikroklimat wewnątrz domu. Więcej informacji na temat projektu na stronie serwisu: www.domy21.pl. Projekt dostępny na zamówienie indywidualne.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje walca zostały zaprojektowane z matowego tworzywa sztucznego. Zewnętrzne ściany sypialni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego obłożono panelami z tworzywa sztucznego. Ślusarka okienna aluminiowa.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Konstrukcja walca wykonana została w technologii szkieletowej, „boksy” – w technologii murowej.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl