Nel II 2G (112)

Pow. użytkowa
122.08 m2
Pow. zabudowy
168 m2
Pow. netto
155 m2
Pow. całkowita
308 m2
Kubatura
863 m3
Min. szer. działki
22.3 m
Min. dł. działki
20.05 m
Wysokość budynku
7 m
Kąt nach. dachu
30 st
Typ dachu
dwuspadowy
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

NEL II 2G to  dom  przeznaczony dla osób preferujących bardziej nowoczesny charakter budynku z otwartymi i przenikającymi się przestrzeniami pomieszczeń. To ciekawa propozycja projektu budynku parterowego z użytkowym poddaszem przeznaczonego dla 4-5 osobowej rodziny.   Na parterze w strefie dziennej budynku poprzez otwarcie na salon kuchni  oraz hallu z antresolą  uzyskano jedną wielką przestrzeń o przenikających się funkcjach użytkowych. Przestrzeń tą można jeszcze powiększyć likwidując ścianę ( w tym celu zaprojektowano podciąg) pomiędzy salonem, a sąsiednim pokojem(gabinetem).  Program  parteru uzupełniają:2-osobowa sypialnia z oddzielną garderobą i wc, pokój(gabinet), ogólnodostępne wc, garderoba oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym (kotłownią).  Na poddaszu  budynku umieszczono  2 obszerne sypialnie oraz łazienkę.  Duży, zadaszony taras umożliwia doskonały kontakt z terenem przyległym do budynku co jest szczególnie ważną zaletą dla miłośników mieszkania w otoczeniu natury.  Istnieje także wersja domu z garażem jednostanowiskowym o nazwie NEL II oraz wersje parterowe domu NEL i NEL 2G.


  • jednorodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z dwustanowiskowym garażem (istnieje wersja jednostanowiskowa  NEL II) spełniający wszystkie podstawowe i reprezentacyjne funkcje mieszkalne
  • przeznaczony dla 4-5osób
  • na parterze zaprojektowano reprezentacyjny salon z kominkiem i antresolą oraz otwartą na salon kuchnię,  2osobową sypialnię z oddzielną garderobą i wc,   pokój (gabinet). Ponadto   program parteru uzupełniają: ogólnodostępne wc , garderoba oraz garaż i pom. gospodarcze(kotłownia )
  • na poddaszu zaprojektowano  dwie duże sypialnie i łazienkę
  • ogrzewanie – olejowe, gazowe lub na paliwo stałe (np. ekogroszek, pelety).

Rzuty kondygnacji -

rzut parteru

rzut poddasza

rzut sytuacyjny

Elewacje -

ściany zewnętrzne dwuwarstwowe murowane z pustaka ceramicznego i docieplone od zewnątrz styropianem lub wełną mineralną

Koszt budowy domu -

Koszta stan pod klucz (Koszty budowy ogółem): 299,00 zł

Koszt stan surowy otwarty: 140,00 zł

Dach -

dwuspadowy z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blaszanej
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl