Nati G2 (nsrkjss0akb4ba)

Pow. użytkowa
271.18 m2
Pow. zabudowy
193.57 m2
Pow. netto
428.67 m2
Pow. piwnicy
43.9 m2
Pow. dachu
256.9 m2
Kubatura
1066.58 m3
Min. szer. działki
24.7 m
Wysokość budynku
8.73 m
Szerokośc budynku
16.7 m
Długość budynku
16.1 m
Kąt nach. dachu
22 st
Piwnica
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom piętrowy, podpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną: salon z kominkiem, jadalnię oraz kuchnię. Znalazł się tu także gabinet, łazienka i duże pomieszczenie gospodarcze. Strefę nocną zlokalizowano na poddaszu. Tworzą ją trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z odrębną garderobą i łazienką. Dodatkowo, zaplanowano duży salon łazienkowy dostępny z korytarza, garderobę oraz pokój rekreacyjny. W projekcie przewidziano częściowe podpiwniczenie, w którym znalazło się duże pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia oraz przestronna pralnia i kotłownia. Nati G2 to zachwycająca rezydencja, zaprojektowana w duchu nowoczesności. Rozłożysta bryła budynku, ubrana w elegancką kompozycję elewacji oferuje imponującą przestrzeń możliwości. Wygodny układ funkcjonalny z czytelnie rozplanowanym podziałem na strefy sprawia, że domownicy mogą cieszyć się najwyższym komfortem użytkowym. Dopełnieniem strefy wypoczynkowej są balkony i tarasy – znakomite miejsce na relaks i zabawę w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Nati to dom zaprojektowany z myślą o inwestorach, którzy cenią przestrzeń i szykowne piękno. Istnieje możliwość: - zbliźniaczenia - wykonania domu dwulokalowego

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym, okładziną kamienną oraz drewnianą. Cokół kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl