Morgan II G1 (7ql0bh809nbfcv)

Pow. użytkowa
129.33 m2
Pow. zabudowy
196.76 m2
Pow. netto
177.72 m2
Pow. dachu
291.45 m2
Kubatura
476.29 m3
Min. szer. działki
25.3 m
Wysokość budynku
6.58 m
Szerokośc budynku
17.3 m
Długość budynku
15.3 m
Kąt nach. dachu
25 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, niepodpiwniczony (istnieje możliwość podpiwniczenia), z garażem jednostanowiskowym. Morgan II G1 urzeka swoją interesującą bryłą. Dużym atutem jest czytelny podział domu. Strefę dzienną tworzy atrakcyjny salon z kominkiem, kuchnia ze spiżarnią oraz obszerna jadalnia, która dzięki swoim przeszkleniom pozwala cieszyć się spożywaniem posiłków w bliskim sąsiedztwie ogrodu. Strefę nocną tworzą trzy wygodne sypialnie z wydzieloną garderobą oraz dwie łazienki. Dodatkową zaletą domu jest duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na ogród, gdzie z łatwością zmieszczą się domowe sprzęty i narzędzia. Intrygującą częścią Morgan II G1 jest również przytulny, częściowo zadaszony taras. Istnieje również inna wersja projektu – Morgan G2, dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony (istnieje możliwość podpiwniczenia). W tym wariancie ciekawym rozwiązaniem jest dwustanowiskowy garaż z wjazdem, usytuowanym z boku budynku. Dzięki dużej ilości precyzyjnie rozplanowanych okien dom zyskuje ciepły, przytulny charakter. Dużym atutem Morgan G2 jest czytelny podział funkcjonalny – na parterze zaplanowano strefę dzienną, którą tworzy obszerna jadalnia, kuchnia ze spiżarnią, a także imponujący salon z kominkiem. Na parterze znajduje się również wygodny gabinet, sypialnia z łazienką i garderobą, a także dodatkowa łazienka i garderoba, a także duże pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu usytuowano strefę nocną – 3 komfortowe sypialnie, garderobę oraz łazienkę. Zaletą domu jest także dodatkowy strych, który w razie potrzeby można zaadoptować na pracownię lub wygodny pokój. Perfekcyjnym dopełnieniem funkcjonalnego układu Morgan II G1 jest częściowo zadaszony taras, który powstał z myślą o miłośnikach odpoczynku na świeżym powietrzu.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną kamienną, cokół - kamieniem. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben. Więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej.
HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu