Mati (7v0boqr09tgv7p)

Pow. użytkowa
138.72 m2
Pow. zabudowy
107.17 m2
Pow. netto
170.38 m2
Pow. dachu
144.13 m2
Kubatura
424.56 m3
Min. szer. działki
20.2 m
Wysokość budynku
8.5 m
Szerokośc budynku
13 m
Długość budynku
10.4 m
Kąt nach. dachu
42 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Strefa dzienna znajduje się na parterze. W jej skład wchodzą: duży, otwarty na jadalnię salon z kominkiem oraz kuchnia z praktyczną spiżarnią. Dodatkowo znajduje się tu gabinet, łazienka oraz obszerne pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz budynku. Na poddaszu mieści się strefa nocna z trzema sypialniami, łazienką oraz garderobą. Dwie z sypialni posiadają dostęp do balkonu. Istnieje możliwość podpiwniczenia budynku. „Mati” to nowoczesny szyk, otulający przytulne wnętrza. Zadaszenie, wysunięte poza obrys budynku oraz skośna ściana, oddzielająca pomieszczenie gospodarcze od zielonej strefy ogrodu podkreślają oryginalny charakter domu. Dom posiada wygodny układ funkcjonalny – czarującą strefą jest salon, gdzie w blasku kominka można cieszyć się ciepłem domowego ogniska.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą firmy Prodema, cokół kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową IBF.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl