Manuela II G1 (1ugge0t09ugal1)

Pow. użytkowa
78.09 m2
Pow. zabudowy
132 m2
Pow. netto
116.96 m2
Pow. dachu
207.9 m2
Kubatura
312.65 m3
Min. szer. działki
22.8 m
Wysokość budynku
5.85 m
Szerokośc budynku
15.8 m
Długość budynku
9.5 m
Kąt nach. dachu
25 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Dzięki perfekcyjnemu rozkładowi pomieszczeń, na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się zaaranżować komfortowe i funkcjonalne wnętrze. Strefa dzienna i nocna mieszczą się na jednej kondygnacji. Na strefę dzienną składają się połączone ze sobą salon z kominkiem, aneks jadalny oraz kuchnia z praktyczną spiżarnią. Strefa nocna to trzy sypialnie i dwie łazienki. Dodatkowo, mieści się tu spore pomieszczenie gospodarcze z dostępem do garażu. Manuela II G1 to dom dla wielbicieli eleganckiej wygody. Prostą bryłę budynku akcentują ciekawie dobrane materiały wykończeniowe – czekoladowy brąz drewna szykownie komponuje się z wanilią elewacji, podkreślając ciepły i rodzinny charakter domu. Manuela II G1 imponuje niewielkimi kosztami budowy i późniejszej eksploatacji, zachwycając jednocześnie swoim gustownym pięknem. Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia dachu do 30° oraz adaptacji poddasza na strych.

Usytuowanie na działce / przekrój -




Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym oraz okładziną z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą firmy Prodema, ceramiczną lub kamienną, cokół – kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PVC. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.








Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową IBF.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl