Lumina (tg8hq6d07jggod)

Pow. użytkowa
143.71 m2
Pow. zabudowy
106.11 m2
Pow. netto
200.53 m2
Pow. dachu
143.76 m2
Kubatura
520.13 m3
Min. szer. działki
18.4 m
Wysokość budynku
9.47 m
Szerokośc budynku
9.1 m
Długość budynku
11.6 m
Kąt nach. dachu
45 st
Poddasze
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz dwiema antresolami przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Strefa dzienna na parterze mieści salon, kuchnię z jadalnią, otwarty gabinet i toaletę. Na strefę nocną znajdująca się na poddaszu składają się: trzy sypialnie, garderoba, łazienka i pokój rodzinny. Z poddasza można dostać się na dwie antresole, które są rozwiązaniem wartym polecenia. Ich funkcjonalność można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Głównym założeniem twórców było zaprezentowanie domu komfortowego i wysoko energooszczędnego. Poprzez zastosowanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki w dziedzinie budownictwa stworzony projekt jest prosty i funkcjonalny, a zastosowane systemy i instalacje są przyjazne dla środowiska. Zaprojektowany jako wysoko energooszczędny dom został wyposażony w wentylację mechaniczną z rekuperacją, pompę ciepła, panele solarne i ogniwa fotowoltaiczne oraz system odzyskiwania wody deszczowej. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na str. 14 i 16 oraz w serwisie www.domy21.pl

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykonano z tynku strukturalnego. Schody wewnętrzne drewniane. Ślusarka okienna aluminiowa.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii ściany dwuwarstwowej ze stropem systemowym Ytong. Dach o konstrukcji drewnianej z belek dwuteowych kryty blachą.
© 2023 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl