Judyta G1 (a51ds9l05re2rg)

Pow. użytkowa
170.81 m2
Pow. zabudowy
171.66 m2
Pow. netto
272.02 m2
Pow. strychu
11.2 m2
Pow. dachu
273.58 m2
Kubatura
642.35 m3
Min. szer. działki
22.2 m
Wysokość budynku
8.97 m
Szerokośc budynku
14.2 m
Długość budynku
13.3 m
Kąt nach. dachu
39 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną: salon z kominkiem, jadalnię oraz kuchnię ze spiżarnią. Znalazł się tu również gabinet, łazienka i pomieszczenie gospodarcze z kotłem grzewczym. Strefę nocną zlokalizowano na poddaszu. Tworzą ją trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z własną garderobą i łazienką oraz duża łazienka dostępna z korytarza. Nad garażem przewidziano strych, który w razie potrzeby można adaptować na dodatkowy pokój. Judyta to dom, który od pierwszego wejrzenia uwodzi swoją przytulną elegancją. Strefa wejściowa została zaakcentowana ciekawym zadaszeniem nad wejściem. Od strony ogrodu zaplanowano kameralny taras, wzbogacony szykownymi filarami. We wnętrzu domu na mieszkańców czeka komfortowy i elastyczny układ pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje obszerny, reprezentacyjny salon z kominkiem. Judyta to atrakcyjna propozycja dla miłośników klasycznego piękna oraz sprawdzonych, wygodnych rozwiązań. Istnieje możliwość: - zbliźniaczenia - wykonania domu dwulokalowego

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną klinkierową. Cokół kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryto dachówką ceramiczną Röben.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl