Henia G2 (ad41qua07arnpn)

Pow. użytkowa
388.4 m2
Pow. zabudowy
402.52 m2
Pow. netto
457.27 m2
Pow. dachu
239.31 m2
Kubatura
1267.12 m3
Min. szer. działki
19 m
Wysokość budynku
8.86 m
Szerokośc budynku
26 m
Długość budynku
22.5 m
Kąt nach. dachu
19 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom piętrowy, z wbudowanym garażem dwustanowiskowym, przeznaczony dla 5-6-osobowej rodziny. „Henia G2” to propozycja dla wymagających inwestorów, dla których ważny jest komfort oraz efektowny, niepowtarzalny wygląd domu. Przestronne wnętrza zaaranżowane zostały z myślą zarówno o wypoczynku, jak i pracy mieszkańców. Dobrze doświetlona strefa dzienna – z reprezentacyjnym holem, dużym salonem, jadalnią i wygodną kuchnią – łączy się naturalnie z osłoniętym z trzech stron zewnętrznym tarasem, na którym można zaplanować odkryty basen. Przemyślany podział przestrzeni pozwolił na wyodrębnienie pomieszczeń o odmiennym przeznaczeniu i zapewnienie wygodnego z nich korzystania. Dostępna jest wersja domu z podpiwniczeniem, w którym zaplanować można dodatkowy garaż lub inne pomieszczenia gospodarcze – „Henia II”.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykonano z tynku strukturalnego oraz okładziny drewnianej. Schody wewnętrzne drewniane. Stolarka okienna.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl