Grande G1 (kf8ul3s0ahh587)

Pow. użytkowa
157.86 m2
Pow. zabudowy
131.76 m2
Pow. netto
223.91 m2
Pow. dachu
241 m2
Kubatura
555.91 m3
Min. szer. działki
22.9 m
Wysokość budynku
9.71 m
Szerokośc budynku
14.9 m
Długość budynku
10.2 m
Kąt nach. dachu
45 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Strefę dzienną tworzą: salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Znalazł się tu również przestronny gabinet, toaleta oraz duże pomieszczenie gospodarcze. Strefę nocną zlokalizowano na poddaszu, tworzą ją trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z własną łazienką. Dodatkowo, znajduje się tu ogólnodostępna garderoba oraz duża łazienka.

Dom Grande to przestronne wnętrza w eleganckiej szacie. Rozrzeźbiona bryła budynku doskonale komponuje się z gustowną elewacją, a drewniane detale dodają całości przytulnego uroku. W środku czeka na domowników komfortowy układ funkcjonalny z czytelnym podziałem na strefy. Dzięki dużym przeszkleniom, zaplanowanym od strony ogrodowej wnętrze jest wypełnione naturalnym światłem i dobrą energią natury. Dom Grande spełni oczekiwania miłośników tradycyjnej architektury i klasycznego piękna.


Istnieje możliwość:
– podpiwniczenia budynku
– zbliźniaczeniaDostępne wersje
- Odbicie lustrzane

Technologia i konstrukcja
Dom zaprojektowany w technologii murowanej, trójwarstwowej z pustaków ceramicznych Thermoziegel firmy Röben. Strop gęstożebrowy. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben.

Wykończenie
Elewacja wykończono tynkiem mineralnym i cegłą klinkierową firmy Röben. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Cokoły i parapety zostały wykonane z cegły klinkierowej Röben, natomiast elementy tarasu z okładziny klinkierowej.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -


Koszt budowy domu -

© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl