Fiolka G1 (8mat1k005re2tu)

Pow. użytkowa
171.66 m2
Pow. zabudowy
174.19 m2
Pow. netto
289.32 m2
Pow. dachu
263 m2
Kubatura
593.64 m3
Min. szer. działki
24.6 m
Wysokość budynku
8.16 m
Szerokośc budynku
15.1 m
Długość budynku
12.3 m
Kąt nach. dachu
34 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym niepodpiwniczony z wbudowanym garażem przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Ideą projektu było stworzenie niedużego „domu z falą”. Centralne wejście do domu zostało podkreślone niewielkim cofnięciem oraz dużym wolim okiem na poddaszu. Wrażenie przestronnego parteru uzyskano dzięki dużemu salonowi połączonemu poprzez aneks jadalny z kuchnią i dostępności tej strefy z dwóch stron. Projekt przewiduje możliwość zamknięcia kuchni poprzez duże przesuwne drzwi. W centrum części dziennej zaplanowano kominek. Na parterze przewidziano ponadto sypialnię z łazienką które mogą również pełnić funkcję dużego gabinetu. Na poddaszu na wprost schodów otwiera się przestrzeń w której można zaaranżować bibliotekę pracownię lub aneks rekreacyjny. Duża łazienka i trzy sypialnie składają się na część nocną domu.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykonano z tynku strukturalnego oraz z okładzin kamiennych lub tynku. Stolarka okienna drewniana. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl