Fifi G1 (0vo72kn05re2u0)

Pow. użytkowa
174.24 m2
Pow. zabudowy
170.1 m2
Pow. netto
256.41 m2
Pow. dachu
274.5 m2
Kubatura
608.18 m3
Min. szer. działki
24.8 m
Wysokość budynku
8.2 m
Szerokośc budynku
15.2 m
Długość budynku
12.3 m
Kąt nach. dachu
34 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom z poddaszem użytkowym niepodpiwniczony z wbudowanym garażem przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Wejście do domu zostało zaakcentowane cofnięciem ściany zewnętrznej oraz umieszczeniem nad drzwiami wejściowymi lukarny. Wrażenie przestronności na parterze uzyskano dzięki dużemu salonowi połączonemu poprzez aneks jadalny z kuchnią i stworzenie możliwości wejścia do tej strefy z dwóch stron centralnie zlokalizowanych schodów. Projekt przewiduje możliwość zamknięcia kuchni poprzez duże przesuwne drzwi. Charakterystyczną cechą domu jest wyjście na taras przez ”ścięty„ narożnik. Zadaszony dużym okapem taras daje możliwość spędzania tam czasu nawet w deszczowe dni. Na parterze zlokalizowano duży gabinet (pracownię) który można również zaaranżować jako sypialnię z garderobą. Na poddaszu na wprost schodów otwiera się przestrzeń w której przewidziano miejsce na bibliotekę pracownię lub aneks rekreacyjny. Pozostałe pomieszczenia na poddaszu to łazienka i trzy sypialnie które wyznaczają strefę nocną.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykonano z tynku strukturalnego cokół z tynku lub okładziny. Stolarka drewniana. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Budynek zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl