EX 1 soft (9t9p5sr0cb9tph)

Pow. użytkowa
150.56 m2
Pow. zabudowy
106.71 m2
Pow. netto
174.33 m2
Pow. dachu
120.17 m2
Kubatura
465.12 m3
Min. szer. działki
20.7 m
Wysokość budynku
8.62 m
Szerokośc budynku
12.7 m
Długość budynku
10.4 m
Kąt nach. dachu
30 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

EX 1 soft inspiruje i wita ciekawie zaprojektowaną strefą wejściową. Dom przykuwa uwagę nowoczesną formą i charakterystyczną elewacją. Prosty, dwuspadowy dach jest ekonomiczny w realizacji, a przy tym doskonale komponuje się z bryłą budynku. Atrakcyjnym elementem domu jest balkon z ciekawym zadaszeniem. Niezwykle funkcjonalny podział EX 1 soft to duża zaleta, która ułatwia codzienne życie domowników. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, którą tworzy komfortowy salon z kominkiem, słoneczna kuchnia ze spiżarnią oraz jadalnia. Dodatkowo zaplanowano łazienkę oraz wygodne pomieszczenie gospodarcze. Strefę nocną zlokalizowano na piętrze. Atutem jest wydzielona sypialnia z garderobą, a także dwa duże pokoje dostępne z imponującego wielkością holu, w którym zaplanowano pokój komputerowy oraz domową bibliotekę. Atrakcyjną częścią domu jest także przestronny salon kąpielowy. EX 1 soft to znakomita propozycja dla rodziny, która ceni wygodę oraz nowoczesne zestawienia. Projekty z serii EX soft wyposażono w standardowy zestaw instalacji: wentylację grawitacyjną i piec gazowy.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i żaluzjami drewnianymi, cokół okładziną kamienną. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty blachą na rąbek stojący Classic firmy Ruukki.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl