Eris G2 (wersja A) (2mfrst40ap3k35)

Pow. użytkowa
114.55 m2
Pow. zabudowy
211.45 m2
Pow. netto
170.86 m2
Pow. dachu
277.35 m2
Kubatura
463.1 m3
Min. szer. działki
23.1 m
Wysokość budynku
6.92 m
Szerokośc budynku
15.5 m
Długość budynku
17.3 m
Kąt nach. dachu
26 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym, przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. Strefę dzienną tworzy przestronna kuchnia ze spiżarnią, jadalnia połączona z pokojem dziennym oraz mała łazienka. Na parterze znajduje się również strefa nocna z trzema sypialniami i łazienką. W domu przewidziano miejsce na obszerne szafy oraz schowki. Duże pomieszczenie gospodarcze pełniące również rolę kotłowni jest dostępne z domu, garażu oraz z zewnątrz budynku. Eris G2 (wersja A) to dom zaprojektowany z myślą o inwestorach, którzy cenią wygodę, przestrzeń i niebanalne piękno. Na jednej kondygnacji udało się zaplanować dwie funkcjonalne strefy – aktywną dzienną oraz komfortową, wyciszoną, nocną. Dzięki elastycznemu układowi pomieszczeń, wnętrze z łatwością dopasuje się do potrzeb każdej rodziny. Dodatkową strefę wypoczynkową tworzy taras – idealne miejsce na relaks i zabawę na świeżym powietrzu. Atrakcyjny wygląd zewnętrzny domu akcentuje szykowna, klinkierowa szata. Istnieje możliwość: - podpiwniczenia budynku

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono cegłą klinkierową. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej, ściana trójwarstwowa ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl