Edek G2 01 (mvpu85i0ailo47)

Pow. użytkowa
190.18 m2
Pow. zabudowy
189.58 m2
Pow. netto
430.28 m2
Pow. piwnicy
142.86 m2
Pow. dachu
332 m2
Kubatura
1105.38 m3
Min. szer. działki
29.6 m
Wysokość budynku
8.3 m
Szerokośc budynku
21.6 m
Długość budynku
15.4 m
Kąt nach. dachu
38 st
Poddasze
TAK
Piwnica
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Edek G2 01 to pomniejszona i podpiwniczona wersja projektu Edward. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną: salon z kominkiem, kuchnię ze spiżarnią oraz jadalnię. Znalazły się tu również: duża łazienka i gabinet. Garaż został połączony bezpośrednim przejściem z częścią mieszkalną. Strefę nocną zlokalizowano na poddaszu. Tworzą ją cztery sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienka. Pod całością budynku zaprojektowano podpiwniczenie, do którego można się dostać zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz budynku. Swoje miejsce znalazło tam duże pomieszczenie rekreacyjne, pomieszczenia gospodarcze oraz przestronna pralnia i kotłownia. Edek G2 01 to kwintesencja elegancji i optymalnych rozwiązań. Dom wyróżnia ciekawa bryła oraz oryginalne wykończenie elewacji. Wnętrze cieszy mieszkańców swoim przestronnym i elastycznym układem funkcjonalnym. Atutem domu jest obszerna piwnica, w której zaplanowano m.in. komfortowe pomieszczenie rekreacyjne, które można przeznaczyć na salę fitness. Pomieszczenia gospodarcze z łatwością pomieszczą domową kolekcję win. Edek G2 01 to znakomita propozycja dla inwestorów, którzy cenią przytulną klasykę i wygodę. Istnieje możliwość: - zbliźniaczenia - wykonania domu dwulokalowego

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym. Cokół i fragmenty ścian - okładziną kamienną. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową.
© 2024 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl