Diuna G2 (lukarna) (gu8s6l705re2u0)

Pow. użytkowa
224.95 m2
Pow. zabudowy
235.73 m2
Pow. netto
370.42 m2
Pow. dachu
339.12 m2
Kubatura
873.26 m3
Min. szer. działki
28 m
Wysokość budynku
8.5 m
Szerokośc budynku
19.7 m
Długość budynku
14 m
Kąt nach. dachu
34 st
Poddasze
TAK
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy z poddaszem użytkowym niepodpiwniczony z wbudowanym dwustanowiskowym garażem przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Centralne wejście do domu zostało podkreślone niewielkim cofnięciem ściany co stworzyło podcień przy głównym wejściu do budynku. Na parterze domu przewidziano podział na strefę dzienną i nocną. Strefa dzienna to przestronne wnętrze bez czytelnych podziałów na poszczególne pomieszczenia. Przestrzeń wyznaczają jedynie centralnie umieszczone schody. Pomieszczenie gospodarcze zaplanowano obok garażu można wejść do niego z przedsionka i z holu. Na strefę nocną składa się gabinet (lub pokój małego dziecka) oraz sypialnia wraz z garderobą i oddzielną łazienką. Na poddaszu znajduje się duża pracownia. Można również wydzielić z niej dwa osobne pokoje. Pozostałe pomieszczenia poddasza to dwa pokoje łazienka oraz garderoba.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewację wykonano z tynku strukturalnego cokół z tynku lub okładziny. Stolarka drewniana.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Budynek zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną.
HS-PROJEKT (2017)
wykonanie: kotonski.pl
Menu