Alan G1 (br1b1u40a19uk1)

Pow. użytkowa
141.8 m2
Pow. zabudowy
200 m2
Pow. netto
197.11 m2
Pow. dachu
297.28 m2
Kubatura
528.25 m3
Min. szer. działki
21.3 m
Wysokość budynku
6.47 m
Szerokośc budynku
14.3 m
Długość budynku
18.7 m
Kąt nach. dachu
25 st
Kominek
TAK
Typ domu
dom wolnostojący
Kupując projekt typowy w HS-PROJEKT otrzymasz 500,00 zł rabatu na wykonanie adaptacji. Cena projektu typowego wg cennika dostępnego na stronie autora projektu.
505 125 639

Opis projektu -

Dom parterowy, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Na jednej kondygnacji mieści się zarówno strefa dzienna jak i nocna. Strefa dzienna to przestronny salon z kominkiem i częścią przeznaczoną na jadalnię. Oddzielona kuchnia posiada komfortowy dostęp do praktycznej spiżarni. W strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, w tym jedną z prywatną garderobą oraz dużą łazienkę. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie pomieszczenia gospodarczego pomiędzy kuchnią a garażem, co pozwala na wygodne przenoszenie zakupów z samochodu. Alan G1 to czarujące wnętrze, pełne słonecznego uroku. Ciekawa bryła budynku, szykownie komponuje się z gustowną elewacją i atrakcyjnymi kolumnami, które podkreślają nowoczesny styl domu. AlanG1 to doskonała propozycja dla miłośników wygodnych przestrzeni i eleganckich połączeń.

Usytuowanie na działce / przekrój -
Elewacje -

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym ,okładziną klinkierową, na fragmentach drewnianą; cokół – kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszt budowy domu -

Technologia budowy domu -

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną lub cementową. Więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej.
© 2023 HS-Projekt | Gliwice
wykonanie: kotonski.pl